Субота, 24 Лютого 2024

ЗСУ зупинили просування ворога, але росіяни зберігатимуть темпи наступу. Військовий експерт розповів про ситуацію в Авдіївці

Estimated read time 1 min read

У першу добу після ротації на Авдіївському плацдармі наші оборонці зупинили просування ворога. Однак до кінця президентських виборів у РФ окупанти будуть зберігати шалені темпи наступу.

КИЇВ24
Авдіївка залишається однією з найгарячіших ділянок на фронті. Фото: Getty Images

Про це сказав військовий експерт Олег Жданов в ефірі КИЇВ24.

Наше завдання – стабілізувати ситуацію. Перша доба після ротації на Авдіївському плацдармі вже дає позитивний результат. Лінія фронту за минулу добу не змінилась. Бойові дії не вщухають, ворог продовжує атакувати, але просування ворога зупинене.

Експерт передбачив, що до кінця президентських виборів у Росії окупанти будуть зберігати шалені темпи наступу. Вже з 10 жовтня вони наступають і витримують такий темп.

Є перерви, паузи на перегрупування ворога. Але за рахунок чисельності – вони накопичили 450-460 тисяч окупантів на нашій території. Раніше 19 березня, коли закінчується голосування на виборах у РФ, вони навряд зменшать теми наступу.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався здійснити в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59-й ОМПБр 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Росіяни намагалися зламати електронні системи Збройних сил Литви. Чи вдалось їм

У Києві пройде концерт для допомоги онкохворим дітям