Журналісту Такеру Карлсону можуть заборонити в’їзд до ЄС через інтерв’ю з Путіним

Estimated read time 1 min read

Депутати Європейського парламенту закликали ввести санкції з забороною в’їзду до ЄС щодо американського скандального колишнього ведучого телеканалу Fox News Такера Карлсона.

Про це повідомляє Newsweek.

Карлсон хоче надати трибуну комусь, кого звинувачують у злочинах геноциду – це неправильно. Якщо Путіну є що сказати, він повинен сказати це перед МКС. Водночас Карлсон не є справжнім журналістом, оскільки він явно висловлював свою симпатію до російського режиму і Путіна та постійно принижував Україну, яка стала жертвою російської агресії, — зауважив євродепутат Урмас Пает.

Він також додав, що за пропаганду злочинного режиму Такера Карлсона можуть внести до списку санкцій ЄС. Зокрема, заборонити журналісту в’їзд.

Оскільки Путін є воєнним злочинцем, а ЄС накладає санкції на всіх, хто допомагає йому в цьому, здається логічним, щоб Служба зовнішніх справ (ЄС) також розглянула його справ, — сказав депутат Європейського парламенту Гі Вергофстадт.

Водночас колишній депутат Європарламенту Луїс Гарікано зауважив, що, на його думку, Карлсон більше не журналіст, а пропагандист «найогиднішого режиму на європейській землі».

Нагадаємо, скандально відомий колишній ведучий телеканалу «Fox News» Такер Карлсон анонсував інтерв’ю з президентом Росії Володимиром Путіним. Він також заявив, що попросив про інтерв’ю президента України Володимира Зеленського, але українська сторона поки мовчить.

Зміст інтерв’ю Карлсона з Путіним поки що не зрозумілий, але, зважаючи на те, що Карлсона тривалий час захищав певні аспекти російської політики, очікується, що воно буде прихильним до Москви.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора