П’ятниця, 23 Лютого 2024

Зеленський запросив гендиректора МАГАТЕ взяти участь у Глобальному саміті миру

Estimated read time 0 min read

Президент Володимир Зеленський запросив гендиректора Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаеля Гроссі взяти участь у Глобальному саміті миру.

КИЇВ24
Президент України Володимир Зеленський та гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі. Фото: Офіс Президента

Про це повідомляє Офіс президента.

У вівторок, 6 лютого, Зеленський зустрівся з Гроссі в Києві, напередодні візиту очільника агентства на Запорізьку АЕС. Під час зустрічі вони обговорили актуальну безпекову ситуацію на тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції та ризики, які несе її окупація російськими військами.

Зеленський висловив Гроссі подяку за підтримку Української формули миру з боку агентства та практичні кроки щодо імплементації її першого пункту «Радіаційна та ядерна безпека».

Президент України також наголосив на важливості обрання України до складу Ради керуючих МАГАТЕ до 2025 року

Участь МАГАТЕ в реалізації першого пункту Української формули миру важлива. Запрошую вас узяти участь у Глобальному саміті миру, що запланований у Швейцарії, — заявив Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні генеральний директор Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі прибув з візитом до Києва та вже провів зустріч з очільниками Міністерства енергетики, Держатомрегулювання та Енергоатому.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У селищі на Київщині анонсували коштовне укриття: громада розкритикувала проєкт

Швеція, ймовірно, припинить розслідувати диверсію на «Північних потоках» — ЗМІ