Субота, 24 Лютого 2024

Зеленський нагородив розвідників, які знищили російський катер “Івановець”

Estimated read time 1 min read

Президент України Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди військовослужбовцям Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які виявили особливу мужність під час виконання спеціальних бойових завдань, зокрема знищення російського ракетного катера “Івановець”.

КИЇВ24
Президент відзначив нагородами військовослужбовців ГУР 3 лютого 2024 року. Фото: ОПУ

Про це повідомляє пресслужба президента.

Зеленський вручив військовим ГУР Міноборони ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, ордени “Змужність” ІІІ ступеня.

“Багато зроблено вами, багато зроблено воїнами ГУР і на землі, і на морі. Росія справді відчуває біль від ваших дій, від дій ваших побратимів, і це важливо, щоб російські винуватці цієї війни втрачали щоденно від неї”, – сказав Зеленський.

Він особливо відзначив успіх воїнів ГУР на морі, а саме – ураження російського ракетного корабля “Івановець”.

“Складна операція на рейді озера Донузлав – шість прямих влучань морських дронів у корпус “Івановця”. Це було справді сильно. І я дякую вам за цю силу”, – сказав президент.

Нагадаємо, що в ніч на 1 лютого в окупованому Криму спецпідрозділом “Group 13” ГУР МО України було знищено великий ракетний катер “Івановець” Чорноморського флоту Росії, який перебував на рейді озера Донузлав на заході півострова.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Зеленський відзначив нагородами військовослужбовців ГУР

Нова розв’язка на Оболоні: рух відкриють до літа, а роботи завершать до кінця року