П’ятниця, 23 Лютого 2024

Заява Путіна про розширення демілітаризованої зони – реакція на занепокоєння росіян війною — експерт

Estimated read time 1 min read

Російське населення неймовірно занепокоєне тим, що дрони долітають вже до Нижнього Новгорода.

КИЇВ24
Російський диктатор Володимир Путін. Фото: Getty Images

Про це розповіла в етері КИЇВ24 доктор політичних наук Тетяна Полоскова.

Це реакція на занепокоєння населення. Кому у російському населенні сподобається, що у нас дрони долітають вже до Нижнього Новгорода. Про це повідомляють російські ЗМІ. Хто знає мапу Росії, той улявяє де знаходиться Нижній Новгород. У роки Другої світової туди не кожна бомба долітала, далі вже тил починався. Народ це дуже непокоїть.

Експерт зазначила, що найбільше це непокоїть тих, хто любить подорожувати, оскільки повітряний простір стає все більш небезпечним.

І справа не тільки у тому, що зверху може щось прилетіти. Це план “Килим” в аеропортах. Я, наприклад, як часто подорожуюча людина, не знаю чи вилечу я, і куди ми прилітаємо. По-друге, це проблеми з мобільним зв’язком, але вони вже часто виникають. Це проблема з інтернет зв’язком, що погіршує якість життя. Тому народ перед виборами це дуже непокоїть.

Нагадаємо, що сьогодні, 2 лютого, російський диктатор Володимир Путін заявив про плани Росії інтегрувати окуповані українські території до РФ впродовж наступних шести років.

ISW вважає, що це свідчить про те, що Росія розпочинати реалізацію довгострокових планів і не передбачає жодних територіальних поступок.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Кремлі заявили, що Київ не просив передати тіла тих, хто нібито загинув в Іл-76

Іран намагається уникнути прямої війни зі США, але готується до удару в відповідь — NYT