Четвер, 29 Лютого 2024

Заступник командира 3-ї ОШБр про мобілізацію: я вже не довіряю жодному законопроєкту

Estimated read time 1 min read

Військові чекають на ухвалення законопроєкту про мобілізацію, адже від нього залежать вчасні ротації та відпустки бійців, які вже втомилися за два роки на фронті. Втім, чинний документ можуть не прийняти в цій редакції.

КИЇВ24
Мобілізація в Україні. Фото: Генштаб ЗСУ

Таку думку висловив заступник командира 3-ї ОШБр Родіон Кудряшов в етері КИЇВ24. 

Я вже не довіряю жодному з майбутніх чи запропонованих законопроєктів, тому що на сьогодні буде віра тільки після того, коли хоч якийсь законопроєкт, врешті-решт, винесуть і проголосують в Верховній Раді. Вже стільки багато часу йде розмова навколо закону про мобілізацію, який містить і демобілізаційні процеси, але ніякої реальної роботи, тобто реальних дій в цьому напрямку нема.

Він зауважив, що дуже багато змін у цей документ вноситься «на колінці». Військовий також не вірить в те, що чинна редакція законопроєкту про мобілізацію — остаточна.

Мобілізація в Україні: що відомо про новий законопроєкт?

Нагадаємо, що ввечері 30 січня, Кабінет Міністрів затвердив та вніс до Верховної Ради оновлений законопроєкт, що стосується мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

Новий законопроєкт про мобілізацію пропонує новий механізм покарання українців за відмову з’явитися за повісткою в ТЦК.

Також у документі з’явився пункт про те, що повістки до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки можуть надсилати через електронний кабінет.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

ЄС обіцяє підготувати ще 20 тисяч українських солдатів

До 12-го пакету санкцій проти Росії приєдналася ще одна країна

You May Also Like: