Четвер, 29 Лютого 2024

Зараз йде бій за Білогорівку, ворог намагається зрізати Сіверський виступ — 54 ОМБр

Estimated read time 1 min read

Ворог буде намагатися наступати, щоб зрізати Сіверський виступ. Вони завжди цього хотіли, зараз підтягнули більше резервів, почало працювати ВКС Росії.

КИЇВ24
Український фронт. Фото:
Getty Images

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів офіцер 54-ї ОМБр Олександр Афанасьєв «Кочівник».

Зараз йде бій за Білогорівку, ворог традиційно намагається її захопити. Підтискають наших хлопців, вони відбиваються. Наші позиції — це Верхньокам’янське. Наша бригада тримає цю дугу, разом з 10-ю бригадою. Точні удари КАБами по наших резервах, намагаються знищити «Ланцетами» нашу техніку і більш активно використовують артилерію.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Автобус № 62 змінює схему руху на Подолі: карта

Партизани провели диверсію на російській залізниці: що відомо про наслідки

You May Also Like: