П’ятниця, 23 Лютого 2024

Залучення суспільства до знищення ворога – це нормальна практика — Федієнко

Estimated read time 1 min read

Залучення суспільства до знищення ворога – це нормальна практика, заявив народний депутат України Олександр Федієнко. Він розповів, як це відбувається в Україні на прикладі виробництва бойових дронів.

КИЇВ24
Дрони для ЗСУ. Фото: Telegram Михайла Федорова

“Той, хто хоче виробляти дрони, повинен пройти відповідне безкоштовне навчання. Після цього з урахуванням технологічної карти зібрати такий дрон і віддати його на тестування у відповідну структуру. І після тестування дрон буде перевірений і відправлений до бойової частини”, – сказав Федієнко в ефірі КИЇВ24.

Депутат зазначив, що виробництво дронів в Україні відбувається на волонтерських засадах. Люди, які хочуть долучитися до цього процесу, можуть записатися на безкоштовні курси. Після навчання вони отримують технологічну карту, за якою можуть зібрати дрон.

Перед відправкою на фронт дрони проходять ретельне тестування. Вони перевіряються на відповідність технічним характеристикам і на відсутність можливостей для перехоплення або знищення ворогом.

“Це нормальна практика. Залучення суспільства до знищення ворога. Дрони відправляють військовим, коли їх перевірять певні установи на відповідність показникам, параметрам. І щоб там не було закладено механізмів, щоб можна було встановити місцезнаходження чи перехопити його за допомогою кібервпливу”, – сказав Федієнко.

За його словами, такі дрони вже використовуються в бойових діях. Вони дозволяють Українській армії знищувати російські війська та техніку.

“Дрони – це дуже ефективна зброя. Вони дозволяють вражати цілі з великої відстані, що знижує ризик для українських військових”, – зазначив Федієнко.

Він закликав українців долучатися до виробництва бойових дронів. Це допоможе українським військовим швидше перемогти російських загарбників.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Австралія утилізує гелікоптери, які просила Україна — ЗМІ

ЗСУ знищили російський літак А-50, але повітряний командний пункт Іл-22 вцілів