Четвер, 29 Лютого 2024

Закарпатська прокуратура перекваліфікувала дії депутата, який підірвав гранати в сільраді

Estimated read time 1 min read

Закарпатська обласна прокуратура перекваліфікувала дії депутата Керецьківської сільради Сергія Батріна, який у грудні 2023 року підірвав гранати під час засідання сільради.

КИЇВ24
Підрив на Закарпатті. Фото: Поліція

Про це  повідомляє  прес-служба відомства 31 січня.

Мова про депутата Керецьківської сільради. Надалі його дії розслідуватимуть як терористичний акт, який призвів до загибелі людей — ч. 3 ст. 258 КК України.

До цього чоловіка підозрювали в тому, що він здійснив терористичний акт, який спричинив тяжкі наслідки. Все змінилося після повідомлень про те, що двоє потерпілих депутатів померли.

Відповідно, дії підозрюваного розглядатимуться за більш тяжкою частиною статті Кримінального кодексу. Якщо провину буде доведено, тоді максимальне покарання для депутата буде — довічне позбавлення волі.

Напередодні правоохоронці отримали висновок від судово-медичної експертизи з приводу одного з загиблих. Той помер через отриману вибухову травму. Результати щодо другої жертви ще очікуються.

Сам депутат Керецьківської сільради Сергій Батрин зараз перебуває у медичному закладі під цілодобовим наглядом. До нього застосували запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою.

15 грудня місцевий депутат Сергій Батрін підірвав гранати. Сталася трагедія у Керецьківській сільській раді Мукачівського району. Обвинувачений під час сесії дістав із кишені гранату та кинув її на підлогу. Після цього пролунало кілька вибухів. Постраждали та загинули люди, які перебували в цей момент поряд.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Російська ракета залетіла на територію Польщі. У країні почали розслідування

Поранену російською ракетною атакою 12-річну чернігівчанку лікують у Охматдиті

You May Also Like: