Субота, 24 Лютого 2024

Заходу необхідно два роки, щоб виробити достатньо боєприпасів для України — FT

Estimated read time 1 min read

Західні країни змушені збільшувати поставки в Україну одночасно з нарощуванням власних оборонних арсеналів. Однак, щоб виробити достатньо боєприпасів, західним оборонним компаніям знадобиться два роки. 

КИЇВ24
Боєприпаси, ілюстративне зображення. Фото: Getty Images

Про це пише The Financial Times.

Виробники зброї живуть із фундаментальною дилемою: у мирний час, коли їм потрібен постійний потік контрактів, у політиків немає стимулу витрачатися на зброю. Однак у періоди нестабільності витрати на оборону зростають, — пише видання.

Збільшення обсягів виробництва призводить до тривалих затримок, оскільки компаніям бракує кваліфікованих працівників для заповнення ланцюжка поставок. При цьому наголошується, що затримки особливо болючі для тих, хто перебуває на передовій.

Один із керівників вищої ланки заявив виданню, що західним оборонним компаніям знадобиться два роки, щоб виробити достатню кількість боєприпасів, щоб українські солдати були забезпечені ними так само добре, як окупанти.

Нагадаємо, що керівництво німецького оборонного концерну Rheinmetall заявило про плани побудувати завод з виробництва боєприпасів для України.

Він буде розташований у Німеччині та зможе виробляти широкий спектр боєприпасів, включаючи артилерійські снаряди, ракети та мінометні міни. Його будівництво розпочнеться в найближчі місяці та завершиться до кінця 2024 року.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Україна налаштована на вирішення суперечок з Угорщиною — Кулеба про зустріч з Сійярто

Німецький Rheinmetall будує завод з виробництва боєприпасів для України. Що відомо про темпи

You May Also Like: