П’ятниця, 23 Лютого 2024

Захід повинен забезпечити поразку Росії в Україні — голова Міноборони Британії

Estimated read time 1 min read

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що Захід повинен забезпечити поразку Росії в Україні, інакше ризикує зазнати нападу з боку диктаторських режимів, таких як Китай.

КИЇВ24
Міністр оборони Великобританії Грант Шаппс. Фото: Getty Images

Про це повідомляє The Telegraph.

Грант Шаппс заявив, що режими, які не вірять у демократію, спостерігають за війною в Україні й можуть почати напади на західні країни, якщо вирішать, що в них “закінчилася затяжка”.

Режими, які не вірять у демократію, спостерігають за нами, і ми маємо продемонструвати, що демократичний шлях — це шлях, який завжди перемагає.

За його словами, Британія “живе у дедалі небезпечніші часи”. Він повідомив, що минулого місяця набір в армію збільшився більш ніж удвічі на тлі зростання побоювань конфронтації з Москвою.

Підготовка НАТО

Німецькі експерти наголосили, що збройне протистояння між НАТО та країною-агресоркою Росією ймовірно відбудеться за п’ять-вісім років. Міністр оборони Німеччини закликав готуватися.

Також, Роб Бауер закликає цивільне населення Заходу бути готовими до ймовірної війни. Не дивлячись на готовність Збройних сил до початку війни, громадяни західних країн також повинні бути підготовлені до конфлікту, який вимагатиме суттєвих змін у їхньому житті.

Лідери НАТО вважають, що Альянс має обмежений час, щоб вжити заходів щодо зміцнення своєї оборони. Вони сподіваються узгодити введення системи «воєнного Шенгену», яка дозволить військовим конвоям вільно пересуватися територією країн НАТО, до саміту Альянсу у Вашингтоні в липні.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Британія вперше з 2016 року здійснить пуск ядерної ракети — ЗМІ

У Києві планують оновити правила утримання домашніх тварин: що пропонують кияни