«За командою пильнували системно»: Bihus.Info оприлюднив подробиці стеження за членами редакції

Estimated read time 1 min read

Керівник проєкту розслідувань Bihus.Info Денис Бігус записав ще одне відео з реакцією на приховане фільмування, де видно, нібито його колеги вживають заборонені речовини.

Реакцію він виклав на ютуб-сторінці Bihus.Info.

Бігус заявляє, що після спілкування з фігурантами відео з’ясувалося, що за членами редакції Bihus.Info стежили близько року, а фрагменти перехоплених розмов змонтували з кількох епізодів, між якими пройшли місяці.

За словами журналіста, таке прослуховування та відеоспостереження у номері, де відпочивали колеги є відвертим втручанням у «глибоко приватне життя», а герої оприлюдненого відео, вживаючи заборонені речовини, шкодили лише собі, але не несли соціальної загрози.

Тобто маємо підстави стверджувати, що тривалий період за членами команди тупо слідкують — вперто, системно і дорого. Я приблизно уявляю, скільки державного бабла вбухали в те, щоби встановити камери в готельний номер, у якому були зареєстровані чотири дівчини.

Також Бігус зазначив, що камери в номерах заміського комплексу, де члени команди Bihus.Info святкували корпоратив, встановили представники «поки невстановленої служби».

Це не виглядає, як спонтанна акція помсти за якийсь конкретний матеріал. Це системне, тривале слідкування і переслідування для дискредитації роботи команди. Роботи, яку ми робили роки. І я не знаю, яким чином ця історія може дискредитувати наш контент.

Нагадаємо, 16 січня у мережу злили відео, де співробітники проєкту розслідувань Bihus.Info ймовірно вживають наркотичні речовини, керівник проєкту Денис Бігус записав відеозвернення з поясненнями та запевнив, що всі, хто співпрацює з Bihus.Info, складуть тести на вживання наркотиків.

За словами Бігуса, на жаль, частина команди порушила принципи й цінності проєкту, тож наслідком будуть жорсткі кадрові зміни та проєкт уже шукає нових операторів.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора