Ворог стягує війська й планує здійснити атаку на Курахове та Вугледар — експерт

Estimated read time 1 min read

Ворог стягує війська в Маріупольському районі, адже має намір здійснити атаку на Курахове та Вугледар.

Про це в етері КИЇВ24 розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Росіяни стягують на північний захід Маріупольського району війська. Це частково і Волноваський район. Там концентруються великі сили. Щонайменше +10 тисяч резерву там стоїть, це відбувається системно.

Петро Андрющенко зазначає, що, ймовірно, ворог накопичує резерви, аби після Курахового йти на Вугледар.

Продовжується переміщення техніки і вдень, і вночі. Ми вважаємо, що вони будуть рухатися не лише на Курахове, а будуть намагатися йти на Вугледар. Саме для цього вони накопичують резерви. 

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Також, очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Офіцер 59-ї ОМПБр ім. Якова Гандзюка Сергій Цехоцький повідомив, що в Авдіївці росіян немає. Всі спроби наступу ворога відбиті. За минулий тиждень понад 200 атак було здійснено противником в районі Авдіївки. За останні два тижні вони активно намагаються виконати завдання їх керівництва.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора