Ворог намагається атакувати на Бахмутському напрямку, Сили оборони зупиняють штурми — 26 артилерійська бригада

Estimated read time 1 min read

Ворог активно штурмує українські позиції, оборонці відбивають його атаки.

Про це розповів в ефірі КИЇВ24 офіцер пресслужби 26-ї артилерійської бригади ім.Романа Дашкевича Олег Калашніков.

Ворог намагався атакувати біля Бахмуту. Це Василівка, Богданівка, Кліщіївка, Іванівське. Ці населені пункти ворог намагається постійно продавити. Ворог штурмує, ми відбиваємо його атаки. На деяких ділянках, ми навіть звільняємо наші території, посуваємо ворога назад.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора