Четвер, 29 Лютого 2024

Власник Viber, японська компанія Rakuten Group, відкрила офіс у Києві і планує стати резидентом Дія.City

Estimated read time 1 min read

Японська компанія Rakuten Group, власник Viber, відкрила офіс у Києві. Вона планує стати резидентом Дія.City. У столиці України працюватимуть команди з розробки та маркетингу Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards. Також компанія планує найняти нових співробітників у технологічному секторі та призначити регіонального менеджера.

КИЇВ24
Логотип компанії. Фото: Rakuten

Власник Viber, японська компанія Rakuten Group, відкрила офіс у Києві. Про це йдеться у пресрелізі.

Три компанії Rakuten – Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards – мають команди з розробки та маркетингу в Києві та Одесі. Київській офіс дозволить команді працювати разом та краще обслуговувати українських користувачів.

У столиці також братимуть на роботу нових співробітників у технологічному секторі та призначать регіонального менеджера. Це дозволить компанії зміцнити свою присутність в Україні та розвивати бізнес у регіоні.

План відкрити офіс у Києві зʼявився, коли голова правління та генеральний директор Rakuten Хіроші Мікітані супроводжував японських урядовців під час візиту в Україну у вересні 2023 року. Він був представником приватного сектора Японії і зустрівся з президентом Володимиром Зеленським і міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

Незабаром в Україні запустять сервіс цифрового гаманця Rakuten Viber. Користувачі Viber зможуть надсилати гроші в країну та з країни за допомогою безпечних миттєвих транзакцій.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

СБУ затримала «вагнерівця», який мав навести удари рф, щоб знеструмити Київ

У Росії залишилося близько шести літаків А-50 та ІЛ-76 — експерт