Неділя, 25 Лютого 2024

Влада Києва зараєструє нову тимчасову контрольну комісію. З якою метою

Estimated read time 1 min read

Комітет Верховної Ради з питань держвлади ініціює створення тимчасової спеціальної комісії з питань функціонування Києва під час війни. У відповідь влада Києва також створить тимчасову контрольну комісію.

Київ Media
Київська міська рада. Фото: відкриті джерела

Про це заявив депутат Київської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» Леонід Ємець в етері КИЇВ24. 

У відповідь, оскільки ми теж хочемо проаналізувати співпрацю органів центральної влади зі столицею, ми будемо реєструвати тимчасову контрольну комісію, вони ТСК, ми ТКК, про взаємодію органів центральної влади зі столичним самоврядуванням.

Він зауважив, що у місцевої влади виникло питання щодо ефективності використання муніципальних коштів. Як приклад, Ємець навів ситуацію з поганими умовами у столичних укриттях і нагадав, що районні державні адміністрації, які мають опікуватися сховищами, підпорядковуються центральній владі. 

Тому що ті ж самі укриття, ті ж самі районні державні адміністрації – це представники центральної влади, і якість укриттів залишає бажати кращу, і ефективність використання муніципальних коштів викликає питання й у нас, і у правоохоронних органів. Але якщо ми говоримо про інші центральні органи влади, такі як Кабінет міністрів Верховної Ради.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Україна може отримати від США нові реактивні снаряди GLSDB вже завтра — Politico

Україна має отримати запрошення у НАТО вже в липні — ексгенсек