Неділя, 25 Лютого 2024

Вітаміни та мінерали для тварин. Німеччина передала гуманітарну допомогу Київському зоопарку

Estimated read time 1 min read

Київський зоопарк отримав гуманітарну допомогу від Німеччини. Два зоопарки Берліна передали для Києва 26 тонн сухого корму. Підтримка раціону тварин на початку весни важлива перед народженням нового потомства.

КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook

Про це йдеться в повідомленні Київського зоопарку.

У зоопарку розповіли, що через війну тварини, які утримуються у звіринці, відчувають нестачу спеціалізованих сухих кормів, що необхідні їм у період підготовки до появи дитинчат. Повноцінне харчування важливе не лише для постійних мешканців “Київзоо”, а й для понад 500 тварин, яких зоопарк прихистив з охоплених війною регіонів.

Сухі суміші, які передали Берлінські зоопарки — Zoo Berlin та Tierpark Berlin, збагачені необхідними вітамінами та мінералами для кожного виду звірів.

КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook
КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook
КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook

У зоопарку наголосили, що правильна підтримка раціону тварин на початку весни важлива перед народженням нового потомства.

Тонну корисних смаколиків із цього вантажу отримав найбільший мешканець “Київзоо” — слон Хорас. 14 лютого він святкуватиме день народження. Хорас з’явився на світ у 2005 році в зоопарку Берліна — Tierpark Berlin.

“Дружба та співпраця між зоопарками Берліна та “Київзоо” є яскравим прикладом людяності та співпереживання, які не мають кордонів та надають нам сил та енергії дарувати добро людям і тваринам”, — зазначили у Київському зоопарку.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Раніше був у Нью-Йорку. Арестовича помітили на прогулянці у Монако

Розсипане зерно з українських вантажівок. Польська прокуратура розслідуватиме інцидент на кордоні

You May Also Like: