Вірте не у фейки, а в Україну: Кулеба закликав не піддаватись на дезінформацію з боку РФ

Estimated read time 1 min read

Кожна спроба Росії дезінформувати світ про виділення військового озброєння виявлялася фейком.

Про це глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів в інтерв’ю ABC News.

ABC News знайшли докази того, що компоненти, виготовлені західними та американськими компаніями, використовуються в ракетах, які Росія запустила проти України.

Міністр закордонних справ України закликав ці компанії та уряд США зробити більше, щоб запобігти продажу цих компонентів до Росії через непрямі, а іноді й непрозорі торговельні шляхи.

Кожна спроба Росії дезінформувати світ про передбачуваний витік або незаконний обіг американської зброї в інших частинах світу виявлялася фейком. Тож не вірте фейкам, вірте в Україну!

Кулеба наголосив, що вся військова допомога від США та партнерів буде використана для того, щоб якнайшвидше покласти край цій війні перемогою України.

Також, глава МЗС прокоментував останні вибухи в Росії та згадав про росіян, які, за його словами, занадто вірять всьому, що кажуть по телебаченню.

Я думаю, що корисно час від часу змушувати їх [жителів Росії] усвідомлювати, що реальність поза їхнім телебаченням інша і може бути набагато, набагато гіршою, ніж їхня пропаганда.

Нагадаємо, що в етері Київ24 експерт з питань кібербезпеки Сергій Денисенко наголосив, що соціальні мережі є одним з джерел новин і тієї інформації, яку отримують користувачі мережі інтернет, чим росіяни активно користуються поширюючи фейки та дезінформацію.

На жаль з часу блокування російських акаунтів, вони продовжують їх створювати й купувати. Продовжують розповсюджувати інформацію російською мовою, в тому числі й фейкову.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора