Субота, 24 Лютого 2024

Він сам на полі бою, єдиний явний антиукраїнський політик — Туск висловився про Орбана

Estimated read time 1 min read

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск прокоментував позицію свого угорського колеги Віктора Орбана, який гальмує ухвалення на рівні ЄС рішення про додаткову допомогу Україні.

КИЇВ24
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск. Фото: Getty Images

Про це він заявив на пресконференції 30 січня, передає «Укрінформ».

Багато змінилося в Європі від початку війни. Віктор Орбан залишився сам на полі бою, він єдиний настільки явно антиукраїнський політик, — підкреслив Туск.

За словами польського прем’єра, він знає, що Україна також переконуватиме Угорщину з надією на досягнення якогось консенсусу. Він також додав, що рішучість серед європейських лідерів щодо підтримки України зараз значна.

Я ще не бачив такої однозначної позиції й рішучості у жодній справі, як у цей момент щодо збільшення військової й фінансової допомоги для України під час війни. Без сумніву, Віктор Орбан постане перед дуже серйозним випробуванням. Усе вказує на те, що так чи інакше ми знайдемо якесь рішення на підтримку України — з Орбаном чи без. Але краще було б, і ми всі краще б почувалися в цій ситуації, якби єдність Європи в цьому питанні була збережена. І ми над цим працюємо, — сказав Туск.

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що не вважає прем’єра Угорщини Віктора Орбана та очільника МЗС країни Петера Сійярто проросійськими політиками.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

КНДР зможе забезпечити РФ необхідною зброєю — Буданов

Законопроєкт про мобілізацію внесуть у Раду за один-два дні — ЗМІ

You May Also Like: