П’ятниця, 23 Лютого 2024

Відпрацювали протидію ДРГ. У Північній операційній зоні відбулися військові навчання Сил безпеки та оборони

Estimated read time 1 min read

У Північній операційній зоні за участю підрозділів СБУ, Нацгвардії, ДПСУ та Сил тероборони відбулися навчання з протидії диверсійно-розвідувальним групам.

КИЇВ24
Фото: командування Об’єднаних сил ЗСУ/Telegram

«У Північній операційній зоні проведено тренування різних складових Сил безпеки та оборони. Зокрема у навчаннях брали участь підрозділи Служби безпеки та Національної гвардії України, які здійснювали контрдиверсійні заходи у населених пунктах. На відокремленій ділянці свій вишкіл також показали підрозділи Держприкордонслужби та Сил тероборони ЗС України», – йдеться в повідомленні.

Як пояснив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, за замислом навчання передбачало протидію диверсійно-розвідувальній групі. Зокрема відбувалося захоплення позицій, відновлення втраченого положення та зачистка тих окопів, які були зайняті противником.

За словами Наєва, під час тренування застосовували ударні та розвідувальні БпЛА, а також FPV-дрони. Маневрами керували командири бригад та батальйонів з єдиного пункту управління.

Командувач відзначив високий професіоналізм українських військових, які вже мають бойовий досвід на Східному та Південному напрямках.

У командуванні також повідомили, що у Північній операційній зоні заходи підтримання навченості проводяться на постійній основі. Цим процесом керують досвідчені генерали, командири бригад, батальйонів, рот та взводів. Кожен з них є справжнім лідером, який має авторитет серед особового складу, який повинен завжди навчати й підтримувати підлеглих у готовності до дій.

Раніше зазначали, що НАТО збирається провести у лютому масштабні навчання з метою стримування агресії з боку Росії. У них візьмуть участь близько 90 тисяч військових, авіація і кораблі Альянсу та Швеції.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Заступниця Держсекретаря США Вікторія Нуланд прибула до Києва для обговорення подальшої підтримки України

За колишнього голову Верховного Суду Князєва внесли заставу