Вчора військові були готові заявити Зеленському, що Залужного не потрібно звільняти — експерт

Estimated read time 1 min read

На тлі вчорашніх чуток про звільнення Володимиром Зеленським Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного військові були готові заявити про своє невдоволення.

Про це розповів в етері КИЇВ24 військовий експерт, генерал армії України Микола Маломуж.

Реакція на нібито звільнення Залужного негативна. Це розбалансовує не тільки ситуацію серед військових, але й серед наших громадян. У суспільстві розпочалося активне обговорення та різкі оцінки щодо можливої відставки генерала. Але я рахую, що це інформаційний посил, який дав негативні підстави для дискусії і різких позицій.

За словами військового експерта, звільнення Залужного призведе до дисбалансу та може викликати недовіру у військах.

Я вчора спілкувався з багатьма генералами, які на фронті. Вони висловили позицію проти звільнення Залужного. Цивільні теж говорять, що це призведе до дисбалансу та призначення інших осіб і може викликати недовіру у військах. Ряд військових були готові заявити Зеленському, що цього не потрібно робити.

Чутки про звільнення Залужного

Від вечора 29 січня чутки про можливе звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ залишаються головною темою в Україні.

Деякі анонімні Telegram-канали, а також окремі політики й ЗМІ почали писати про начебто звільнення Залужного.

Одне із джерел УП у РНБО повідомило, що Залужного викликали й запропонували іншу посаду та він відмовився.

Міністерство оборони відреагувало на чутки щодо звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та Міністра оборони України Рустема Умєрова: «Ні, це не правда».

Окрім того, сьогодні Валерій Залужний опублікував фото із начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою, не додавши жодних коментарів.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора