П’ятниця, 23 Лютого 2024

В Ужгороді почалися переговори з главою МЗС Угорщини

Estimated read time 1 min read

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто вже зустрівся з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком в Ужгороді.

КИЇВ24
Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто вже зустрівся з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком в Ужгороді. Фото: Андрій Єрмак Telegram

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Почали важливий візит угорської делегації. Разом з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою зустрічаємо міністра закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петера Сійярто з командою.

Єрмак наголосив, що зустріч спрямована на налагодження відносин, зокрема очікують на відвертий та конструктивний діалог.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і керівник Офісу президента Андрій Єрмак обговорять із міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто можливість організації зустрічі президента України й прем’єр-міністра Угорщини.

Нагадаємо, що сьогодні Петер Сійярто наголосив на тому, що зробить все можливе, щоб угорська громада на Закарпатті була відновлена у своїх колишніх правах.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Для зменшення інтенсивності війни у Газі. США готові призупинити постачання до Ізраїлю окремих видів зброї

Поліція знайшла викрадений генератор та акумулятор станції «Лайфселл»