Утиски ЗМІ та самоврядування знищують імідж України — Кличко

Estimated read time 1 min read

Утиски незалежних ЗМІ, а також наступ на місцеве самоврядування та потоки брехні в анонімних Telegram-каналах знищують репутацію України, яка бореться за своє демократичне майбутнє.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

Міський голова столиці наголосив, що Україна, попри війну, не повинна втратити демократичних завоювань. Таких, як свобода слова, дотримання прав людини, децентралізація влади.

Утиски незалежних ЗМІ та журналістів, які не подобаються владі, бо критикують її дії. Наступ на місцеве самоврядування. Потоки брехні й маніпуляцій, що ллються з анонімних провладних Telegram-каналів. Все це знищує репутацію України, яка бореться в кривавій війні за своє демократичне майбутнє. Бореться проти авторитаризму та варварства, — заявив Кличко.

Він зауважив, що, свобода слова — один з основоположних принципів демократії. На відміну від «безпринципних шоуменів, які розповсюджують брехню та провокації з анонімних телеграм-каналів», додав мер.

«Правоохоронним органам нарешті треба припинити бігати й кошмарити за замовленнями влади неугодних їй політиків та підприємців, а розслідувати та встановити, хто стоїть за провокаціями проти журналістів, хто замовляє та розповсюджує брехню. Хто не дає працювати бізнесу. Встановити осіб, а не прізвиська каналів у Telegram. Та притягнути до відповідальності», — каже Кличко.

Мер Києва також вчергове відзначив, що поки наші захисники б’ються на фронті, важливо зберігати єдність.

В тилу мають тривати реформи й необхідні зміни, а не зворотний процес. Країна повинна працювати на перемогу, а не борсатися в болоті політичного протистояння. На жаль, те, що відбувається сьогодні, руйнує єдність в державі, знищує демократичні принципи, шкодить іміджу України. Фронт у нас один — там, де б’ються наші захисники! І не треба розпалювати пожежу всередині країни, — закликав Кличко.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора