П’ятниця, 23 Лютого 2024

Уряд обмежив час лікування військовослужбовців за кордоном

Estimated read time 1 min read

Кабінет міністрів унормував термін, впродовж якого військові можуть проходити реабілітацію в інших країнах. Тепер сукупний час перебування за кордоном не має перевищувати 12 місяців.

КИЇВ24
Військовий ЗСУ. Фото: Львівська Міськрада

Про це повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук в Telegram.

Згідно з внесеними змінами в постанову КМУ від 05.04.2022 N 411 «Про забезпечення організації направлення осіб зі складових сил оборони та сил безпеки, постраждалих у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на лікування за кордон», такий термін не може перевищувати 12 місяців.

Цей термін містить час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоровʼя до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями.

За українськими законами за увесь період лікування та перебування у відпустці для лікування військовослужбовцям ЗСУ зберігається грошове та матеріальне забезпечення.

Нагадаємо, що минулого року Кабмін суттєво спростив механізм направлення військових на лікування за кордон.

Медзаклад, у якому захисник України перебуває на лікуванні, самостійно формуватиме висновок про необхідність направлення на лікування за кордон та надсилатиме пакет документів до відповідного державного органу, що входить до складу сектору безпеки й оборони.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Кулеба закликав ОБСЄ захистити права нацменшин у Росії

У парламенті Британії закликали МЗС визнати Росію спонсором тероризму

You May Also Like: