Четвер, 29 Лютого 2024

«Укрзалізниця» створить підрозділ дронів для моніторингу інфраструктури. У чому його особливість

Estimated read time 1 min read

«Укрзалізниця» створює підрозділ, який за допомогою дронів моніторитиме та охоронятиме залізничну інфраструктуру. Там працюватимуть ветерани-залізничники, які через поранення повернулися з фронту.

КИЇВ24
Фото: “Укрзалізниця”

Про це йдеться в повідомленні «Укрзалізниці» 

У компанії пояснили, що це допоможе в охороні й дасть можливість ветеранам застосувати свій військовий досвід у цивільній роботі. Спочатку створять тестовий підрозділ, а потім цілу мережу.

Перевізник підписав меморандум із Центром підготовки операторів БпЛА «Крук». Інструктори займатимуться перекваліфікацією ветеранів-залізничників: навчатимуть пілотування коптерів, інженерної справи, складання та обслуговування дронів.

Дрони використовуватимуть для боротьби з розкраданням майна УЗ на станціях і перегонах, а також щоб фіксувати правопорушення, виявляти крадіжки пального з локомотивів, інспектувати інфраструктуру, розслідувати транспортні пригоди.

Раніше повідомляли, що Укрзалізниця у 2023 році вийшла на показники пасажироперевезень, які були до повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема, минулого року до країн ЄС перевезено у 2,1 раза людей більше показника 2022 року.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У день катастрофи мав відбутися один з найбільших обмінів полоненими — ГУР

Арахамія попередив про парламентську кризу через втрату єдності та відхід депутатів

You May Also Like: