Українські нардепи здійснять візит солідарності до Ізраїлю

Estimated read time 0 min read

Українські народні депутати з парламентської групи дружби з Ізраїлем планують здійснити візит солідарності до цієї країни у лютому.

Про це повідомив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.

Так, за даними ізраїльської преси, такий візит солідарності українських парламентарів відбудеться на запрошення співголів групи дружби у Кнесеті, Юлія Едельштейна та Зеева Елькіна.

Спікер Верховної ради Руслан Стефанчук також планує здійснити візит до Ізраїлю.

Запрошення йому було надіслано головою Кнесету Аміром Оханом, — розповів Бродський.

Операція Ізраїлю у Секторі Гази

7 жовтня 2023 року відбувся трагічний напад бойовиків ХАМАСу на півдні Ізраїлю, внаслідок якого загинуло близько 1 400 людей, переважно цивільних осіб. Внаслідок цієї атаки, ХАМАС захопив понад 240 людей в якості заручників, вивізши їх до Сектору Гази. Як відповідь на ці дії, Ізраїль розпочав серію бомбардувань Гази, а 25 жовтня запустив наземну військову операцію з метою повного знищення ХАМАСу.

Під час цієї операції, ізраїльські сили ліквідували понад 7 тисяч бойовиків ХАМАСу. Проте, за словами Цахі Ханегбі, голови Штабу національної безпеки Ізраїлю, фактична кількість може бути значно вищою, оскільки багато терористів можуть переховуватися під завалами зруйнованих будівель або у підземних тунелях.

Згідно з даними санітарної служби, контрольованої ХАМАС, в Секторі Гази внаслідок ізраїльської операції загинуло понад 20 тисяч людей. Ці дані включають як цивільних, так і можливих бойовиків, але незалежне підтвердження цих цифр недоступне.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора