П’ятниця, 23 Лютого 2024

Україна повернула 207 полонених у найбільшому обміні з росією

Estimated read time 1 min read

Україна провела найбільший за час повномасштабної війни обмін полоненими з росією. Україна повернула 207 своїх громадян, серед яких 48 вважалися зниклими безвісти. Натомість росія отримала 195 своїх окупантів.

КИЇВ24
Обмін полоненими. Фото: ОП

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Серед повернутих полонених є воїни Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції. Багато з них були оборонцями Маріуполя, військовими, які перебували на острові Зміїний, а також на Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках.

“Наші — вдома. 207 хлопців. Повертаємо попри все. Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні. Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх. Працюємо над цим”, — заявив президент України Володимир Зеленський.

Україна від початку повномасштабного вторгнення повернула з російського полону майже 2,8 тисячі військових і цивільних. Останній перед цим обмін військовополоненими відбувся 3 січня 2024 рокуУкраїна повернула з російського полону понад 200 воїнів і цивільних .

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Вибух у Шевченківському райсуді Києва: ДБР завершило розслідування

Європейська комісія запропонувала продовжити скасування імпортних мит для сільськогосподарських товарів з України на 2024 рік, але з обмеженнями

You May Also Like: