Україна перемогла би у війні швидше, якби била по росії зброєю заходу — командувач ВМС

Estimated read time 1 min read

Україна змогла б здобути перемогу в війні з росією, якби мала дозвіл наносити по країні-агресорці удари британською та іншою західною зброєю.

Про це повідомив командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа в інтерв’ю телеканалу Sky News.

Звичайно, чим швидше Збройні сили отримають необхідний бойовий потенціал і певні можливості для знищення інфраструктурних об’єктів противника, тим швидше ми переможемо.

Зазначається, що Велика Британія, США та інші союзники схвалили надання Україні далекобійних ракет, зокрема британських Storm Shadow та американських ATACMS лише минулого року. ЗСУ використовують їх для ураження цілей на тимчасово окупованих територіях України, але не в глибині РФ.

Якби Україна мала певні види далекобійного озброєння, котре можна застосовувати вглиб території РФ, то противник поводився б по-іншому, зокрема і на полі бою.

Командувач МВС наголосив, що ворог будує стратегію на основі дій з боку української армії й інформації про стан озброєння, яка йому відома.

Путін поводиться як дрібний гангстер, який знає, що якщо йому відповідатимуть удар за ударом, то він не почне бійку… Якщо він зрозуміє, що Україна може дати відсіч і змусити його по-справжньому відчути біль, звичайно, він все це припинить.

Нагадаємо, що наприкінці 2023 року Сполучені Штати Америки перенесли передачу Україні першої великої партії реактивних бомб малого діаметра наземного базування (GLSDB), адаптованих для завдання ударів на дальність близько 160 км. Таке озброєння може бути передано Україні в рамках оборонної допомоги у першій половині 2024 року.

Також, Україна працює над створенням далекобійної версії ракет для берегового ракетного комплексу «Нептун». Нова модифікація ракети зможе вражати цілі на відстані до 500 кілометрів.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора