Останні новини

Субота, 24 Лютого 2024

Україна отримала транш від Японії через Світовий банк. Про яку суму йдеться

Estimated read time 1 min read

До держбюджету України надійшло близько 390 млн доларів від Японії в рамках проєктів Світового банку, націлених на соціальний захист та відновлення сільського господарства.

Kyiv Media
Прапори України та Японії. Фото: відкриті джерела

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Фінансова допомога Японії у січні передбачає грантову частину коштів на 89,8 млн доларів у рамках проєкту «Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України» (ARISE).

Також фіндопомога складається з позики обсягом 300 млн доларів у рамках проєкту «Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності» (INSPIRE).

«Вдячний Світовому банку та Уряду Японії за потужну фінансову підтримку України. Залучені кошти будуть спрямовані для відшкодування видатків держбюджету України на пріоритетні потреби, зокрема у сфері відновлення та соціальної допомоги. Надходження такого фінансування є вагомим внеском у забезпечення наших громадян необхідними послугами, що є критично важливими в умовах війни» — зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Тим часом Генсек НАТО обговорив із конгресменами фінансову допомогу Україні. Під час зустрічі генсек підкреслив, що сильний блок НАТО відповідає стратегічним інтересам США та що завдяки Альянсу США мають більше друзів і союзників, ніж будь-яка інша держава.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У перший день лютого у Києві панує комфортна погода

Генсек НАТО може отримати Нобелівську премію миру

You May Also Like: