Четвер, 29 Лютого 2024

Україна готова чути всіх. Офіс президента допустив участь Росії у зустрічах щодо формули миру

Estimated read time 1 min read

Україна буде готова розглядати запрошення представників Росії на зустрічі щодо формули миру вже під час другого Глобального саміту миру.

КИЇВ24
Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента. Фото: Getty Images

Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак на пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

За його словами, Україна готова чути всіх, і у питанні формули миру беруть участь не лише країни Заходу, а й країни Глобального півдня. Але спочатку потрібно створити спільний план для того, щоб обговорювати участь РФ.

Єрмак уточнив, що такий план хочуть створювати вже після першого Глобального саміту миру під час проведення окремих зустрічей, конференцій, подій за всіма дев’ятьма пунктами формули миру з десяти.

І на другому саміті на рівні лідерів, коли план буде готовий, ми готові розглядати питання щодо запрошення представників Росії, — наголосив він.

Однак, за йог словами, для участі в таких переговорах у Росії має бути політична воля до миру.

Нагадаємо, що український уряд запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна взяти участь у Глобальному саміті миру, який має відбутися у Швейцарії.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Зеленського спростували інформацію про звільнення Залужного

На Куп’янському напрямку сконцентровано 44 тисячі окупантів — підполковник

You May Also Like: