Четвер, 29 Лютого 2024

У Японії зросла кількість жертв через потужний землетрус

Estimated read time 1 min read

Кількість жертв потужного землетрусу в Японії, що стався 1 січня, зросла до щонайменше 222 осіб. Групи рятувальників ведуть пошук 22 людей, які досі вважаються зниклими безвісти.

КИЇВ24
У Японії зросла кількість жертв через потужний землетрус. Фото: Getty Images

Про це повідомляє NHK.

Водночас офіційні особи побоюються, що суворі умови в евакуаційних центрах становлять серйозну загрозу здоров’ю людей. Так, майже 500 осіб у більш ніж десяти населених пунктів залишаються відрізаними через заблоковані дороги.

Цієї неділі вода та електрика були недоступні в сотнях евакуаційних пунктів, де перебуває майже 20 тисяч осіб. За попередньою інформацією, 13 евакуйованих померли від гострих чи хронічних захворювань після перебування у тимчасовому притулку.

Щоб запобігти новим смертям, співробітники місцевих органів влади працюють над переселенням тих, хто вижив, у кращі умови проживання всередині та за межами префектури. Серед тих, хто залишив свої будинки внаслідок землетрусу 1 січня, є люди похилого віку і ті, хто потребує спеціалізованого догляду.

Міністерство охорони здоров’я Японії заявляє, що почне направляти до префектури Ісікава працівників з інших частин країни. Вони забезпечать підтримку закладам догляду, в яких через стихійне лихо бракує персоналу.

Що відомо про потужний землетрус у Японії

Як повідомлялося, землетрус магнітудою 7,6, який стався в Японії 1 січня, призвів до численних жертв та руйнувань на півострові Ното в центральній префектурі Ісікава.

За даними Kyodo, епіцентр новорічного землетрусу був приблизно в 30 кілометрах на схід та північний схід від Вадзіми з попередньою глибиною 16 км і показав найвищий рівень – 7 – за шкалою сейсмічної інтенсивності Японії в місті Шика. Востаннє землетрус 7-го рівня був зафіксований у 2018 році на Хоккайдо.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Залужний обговорив співпрацю з начальником Штабу оборони Італії

У МЗС заявили про необхідність альянсу між Україною та Польщею

You May Also Like: