У Німеччині скасували сотню рейсів: плануються масштабні страйки в аеропортах

Estimated read time 1 min read

1 лютого в Німеччині очікують на масштабні страйки в аеропортах. Це, ймовірно, призведе до масових затримок та скасувань авіарейсів.

Про це повідомляє spiegel.de.

У повідомленні йдеться, що профспілка Verdi оголосила про страйки співробітників служби безпеки, які відбудуться в аеропортах Франкфурта, Берліна, Гамбурга, Бремена, Ганновера, Кельна, Дюссельдорфа, Лейпцига, Дрездена, Ерфурта і Штутгарта.

Страйки спрямовані на пасажирські та вантажні перевезення.

Профспілка вимагає підвищення зарплат для працівників. Обговорення подальших дій заплановані на наступний тиждень.

Наслідки страйків

Співробітники служби безпеки аеропорту відповідають за перевірку багажу, персоналу та пасажирів. Якщо вони не вийдуть на роботу, аеропорти не зможуть працювати без них. Через це повітряний рух, ймовірно, буде паралізований у значній частині Німеччини.

В аеропорту Гамбурга оголосили про скасування всіх 126 запланованих вильотів у четвер, 1 лютого, або їх дозволять виконувати без пасажирів.

Окрім того, жоден пасажирський рейс не відправлятиметься з аеропорту Берлін-Бранденбург. На 1 лютого з аеропорту було заплановано близько 170 вильотів і посадок з майже 50 000 пасажирами.

Нагадаємо, що профспілка німецьких машиністів GDL оголосила триденний страйк, який розпочався 10 січня. Страйк охоплює як пасажирські, так і вантажні перевезення. Залізничний концерн Deutsche Bahn скасував близько 80% поїздів далекого прямування.

Водночас фермери Німеччини розпочали масштабні протести проти рішення федерального уряду скасувати дотації на дизельне пальне. Фермери планують мітингувати, демонструвати із застосуванням сільськогосподарської техніки та блокувати в’їзди на автомагістралі.

Також, у Фінляндії через запланований по всій країні 1 та 2 лютого страйк можуть зупинитися заводи, які виготовляють боєприпаси для України. Профспілка працівників державного та соціального секторів (JHL) організувала політичний страйк із закликом до уряду скасувати заплановані реформи ринку праці.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора