Субота, 24 Лютого 2024

У наш час існує велика спокуса уникати реальне життя за допомогою віртуальної реальності — психологиня

Estimated read time 1 min read

Люди все частіше поринають у віртуальні світи, адже намагаються утекти від небезпечного та хаотичного реального життя, яке оточує нас.

КИЇВ24
Ілюстративне зображення. Фото: Getty Images

Про це в етері КИЇВ24 розповіла психологиня Наталія Подоляк.

Будь-яка отрута в маленьких дозах – не шкідлива. Якщо ми говоримо про заглиблення та життя у віртуальній реальності, звісно це уникнення від життя. Зараз є велика спокуса уникнення від життя, тому що наш зовнішній світ небезпечний та хаотичний.

Психологиня зазначила, що віртуальна реальність тому і спокуслива, що там безпечно і добре. Подібне частіше всього зустрічається у підлітків, як захисний механізм.

Віртуальна реальність, це про те де нам добре і безпечно. Є велика спокуса, туди потрапити. Особливо, це стосується юнаків та підлітків, бо у них мало захисних механізмів. Цікавість завжди рухає людей, ми не можемо не помічати новітні технології, але якщо ми говоримо про життя, то дуже важливо контролювати та дозувати.

Зазначимо, що ще влітку 2023 року Велика Британія планувала застосувати технології віртуальної реальності для навчання українських військових. Для відпрацювання «реальних сценаріїв» у ході тренувань будуть задіяні гарнітури віртуальної реальності.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Білий дім відреагував на інтерв’ю пропагандиста Карлсона з Путіним

Незабаром Україна може зіткнутися із серйозним дефіцитом зброї та боєприпасів — Шольц