У короля Великої Британії виявили рак

Estimated read time 1 min read

Рак у британського монарха виявили після додаткових обстежень, які призначили через «окрему проблему» під час нещодавньої операції на доброякісному збільшенні передміхурової залози.

Про це повідомив Букінгемський палац, передає The Guardian.

Сьогодні Його Величність розпочав регулярний курс лікування, на час якого лікарі порадили йому відкласти виконання обов’язків, пов’язаних із публічною діяльністю.

Протягом цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційною роботою, як зазвичай, — додали в Букінгемському палаці.

Подробиць діагнозу монарха не розкрили, але наголосили, що Чарльз ІІІ позитивно налаштований щодо лікування «і з нетерпінням чекає якнайшвидшого повернення до повноцінного виконання державних обов’язків».

Його Величність вирішив поділитися своїм діагнозом, щоб запобігти спекуляціям, і сподіваючись, що це допоможе суспільству зрозуміти всіх тих, хто страждає від раку в усьому світі, — йдеться в повідомленні.

Рак простати — поширене онкологічне захворювання

Найбільші шанси захворіти на  рак передміхурової залози у чоловіків середнього та літнього віку. Особлива небезпека хвороби у тому, що у ранніх етапах вона протікає безсимптомно.

Як правило, пухлина проявляється на 2 або 3 стадії розвитку, на огляді в уролога-андролога. У цей період вона починає тиснути на простату і промацувати. Зазначимо, що понад 14% злоякісних новоутворень, що виявляються у чоловіків, – саме рак простати.

Найкращий спосіб запобігти недузі – регулярно проходити огляди у спеціаліста.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора