Останні новини

Субота, 24 Лютого 2024

У комітеті Ради підтримали продовження воєнного стану та мобілізації в Україні

Estimated read time 1 min read

Комітет Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки одноголосно рекомендував продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні ще на 90 днів.

КИЇВ24
Військовий ЗСУ. Фото: Getty Images

Про це повідомив нардеп від фракції “Голос” Ярослав Железняк в Telegram.

Комітет з питань оборони підтримав затвердження парламентом указів (№ 10457 та № 10456) щодо продовження дії воєнного стану. “За” 18 – рішення ухвалено одноголосно.

Железняк зазначив, що пропонується продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні з 14 лютого 2023 року на 90 днів – відповідно до 13 травня 2024 року.

Також нардеп додав, що для продовження потрібно схвалення парламенту. Голосування заплановано вже на сьогодні.

Нагадаємо, що вчора Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді України продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію до 14 травня.

Мобілізація в Україні: що відомо про новий законопроєкт

Нагадаємо, що ввечері 30 січня, Кабінет Міністрів затвердив та вніс до Верховної Ради оновлений законопроєкт, що стосується мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

Новий проєкт закону про мобілізацію пропонує новий механізм покарання українців за відмову з’явитися за повісткою в ТЦК.

Також у документі з’явився пункт про те, що повістки до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки можуть надсилати через електронний кабінет.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

G7 посилять заходи контролю щодо обмеження цін на російську сиру нафту

У Мінцифри розповіли, чи планують видавати повістки через «Дію»

You May Also Like: