У Франції офіційно не повідомляли про скасування візиту Макрона до України — експерт

Estimated read time 1 min read

Про відкладений візит Макрона повідомляє українське інтернет-видання. Офіційної заяви від Єлисейського палацу не надходило.

Про це в етері КИЇВ24 розповіла політична оглядачка у Парижі Оксана Мельничук.

Про те, що Макрон відклав візит до України повідомило українське інтернет-видання, яке займається економічними питаннями. Я зараз перевіряла всі офіційні джерела, це сам Єлисейський палац, який оперативно про все повідомляє, станом на зараз ніяких повідомлень немає. Агенції France Info та France-Presse нічого про це не повідомляють.

Оксана Мельничук наголосила на тому, що поки офіційної заяви ніде не поступало, навіть французькі журналісти не чули про подібні заяви.

Поки що будемо вважати, що хтось так сказав. Є витік якоїсь такої інформації, але вона не підтверджена. Я працюю на інформаційному каналі TF1/LCI, питала про це у своїх колег, журналістів, які знаходяться в епіцентрі новин. Ніхто про це не чув.

Зазначимо, що інформація про відкладання візиту президента Франції з’явилась 11 лютого, про це повідомляє Challenges. Видання зазначило, що у Єлисейському палаці кажуть, що візит Макрона відклали з міркувань безпеки. Як пише видання, таке рішення викликало багато запитань як у французьких, так і в українських дипломатів.

Нагадаємо, що  ще у січні президент Франції Еммануель Макрон планував у лютому відвідати Україну. На січневій пресконференції в Парижі він анонсував постачання 40 ракет Scalp і “кілька сотень” бомб.

Також, 10 лютого український президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм французьким колегою Еммануелем Макроном. Сторони, серед іншого, обговорили підготовку угоди про гарантії безпеки.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора