Четвер, 29 Лютого 2024

У Дарницькому районі столиці горіла гімназія №323: батькам дітей заборонили спілкуватися з журналістами

Estimated read time 1 min read

Сьогодні, 25 січня, у Києві в Дарницькому районі загорілась школа на вулиці Олександра Мішуги. Колектив гімназії №323, де сталася пожежа, заборонив батькам дітей спілкуватися з журналістами.

КИЇВ24
У Дарницькому районі столиці спалахнула пожежа на території гімназії №323. Фото: ДСНС України

Про це розповіла кореспондентка КИЇВ24 Юлія Махових.

У Дарницькому районі Києва спалахнула пожежа у 323 гімназії. Про загоряння пожежникам стало відомо о 8:23 ранку. Дуже швидко всі служби сюди приїхали. За інформації від ДСНС, площа пожежі склала 6 кв.м., згодом її локалізували до 2 кв.м. і потім загасили. Поки працювали вогнеборці, дітей та педагогів евакуювали.

Як повідомляє кореспондентка, займання відбулося на 2 поверсі у 211 кабінеті. Це клас мистецтв у молодшій школі. 

Зазначається, що загоряння сталося за шафою. Також, за попередніми даними та посилаючись на слова очевидців, сталося замикання електричної проводки, однак підтверджень поки немає. 

Юлія Махових наголосила, що колектив гімназії відмовлявся давати коментарі з цього приводу, а також забороняв батькам дітей спілкуватися з журналістами також.

Педагогічний колектив попросив дозвіл на зйомку від управління освіти. Так як ми приїхали дуже швидко, то цього дозволу ми не встигли отримати. Ми вийшли зі школи, стали під парканом, домовилися з батьком дитини, яка могла нам прокоментувати. Під час запису інтерв’ю вчителі почали відтягувати дитину від камери, перешкоджати журналістській роботі. Всі мої аргументи, що так робити не можна, що це карається законодавством, вони це не чули. Всім батькам казали, щоб нічого не говорили. Нічим поділитися від очевидців не можу.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Під російським Красноярськом спалахнув виробничий цех. Що відомо про пожежу

Якщо б ППО не відбила атаку по Одесі, то наслідки були б гіршими — експерт

You May Also Like: