П’ятниця, 23 Лютого 2024

Ситуація в Авдіївці близька до критичної. Україна перекидає свіжі резерви

Estimated read time 1 min read

Сьогодні зранку ситуація в Авдіївці наблизилася до критичної. Однак, Україна перекинула у місто свіжі резерви, тому найближчим часом можна буде побачити перелам ситуації.

КИЇВ24
Фото: Getty Images

Про це розповів військовий аналітик Євген Дикий в етері КИЇВ24. 

Перекинуто свіжі наші резерви, при тому свіжі резерви дуже серйозні. Тому, можливо, зараз ми побачимо перелам ситуації. Але станом ще на сьогоднішній ранок ситуація була дійсно вже дуже близька до критичної.

Він зауважив, що битва за Авдіївку — це битва за логістику.

Якщо ми подивимося на карту, ми бачимо, що Авдіївка наразі – це такий ніж, встромлений глибоко в глибину окупованих територій. І це такий вузький виступ. І цей виступ тримається на одній всього трасі, по якій завозиться БК і по якій вивозяться поранені. І от поки ця траса працює, в принципі, там є можливість триматися.

Наразі ворог знаходиться на відстані 700 метрів від цієї траси.

З одного боку, це взагалі майже нічого. Якби ми зараз говорили про цивільне життя, то ви розумієте, що 700 метрів проходяться за кілька хвилин. Але на війні відстані дуже нелінійні. Там бувають такі 700 метрів, які доводяться проходити тиждень, так чи інакше ворог вже дуже близький до цієї дороги життя.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Онлайн-шлюб та інші сервіси: що з’явиться в Дії цього року

Росія за рік стала сильнішою. Голова норвезької розвідки оцінив ситуацію на фронті