П’ятниця, 23 Лютого 2024

Суд залишив ексголову Верховного суду Князєва під вартою, але зменшив заставу

Estimated read time 1 min read

Вищий антикорупційний суд залишив під вартою ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва до кінця березня. Однак йому було зменшено розмір застави.

КИЇВ24
Ексголова Верховного суду Всеволод Князєв. Фото: Getty Images

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

30 січня 2024 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду підтримав позицію прокурора САП та продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому голові Верховного Суду.

Вказано, що запобіжний захід тримання під вартою продовжено до 29 березня.

Окрім цього суд постановив зменшити розмір застави з 20 млн гривень до 18,168 млн гривень. Якщо цю суму буде внесено, Князєв зможе вийти з-під варти, але на нього буде покладено низку процесуальних обов’язків.

Справа Всеволода Князєва: деталі

15 травня поточного року ексголову Верховного суду Князєва спіймали на хабарі у розмірі 2,7 млн доларів. Це зробило Князєва найбільш високопоставленим чиновником України, якого затримали подібним чином. Вже наступного дня пленум Верховного суду достроково припинив його повноваження. Згодом про його затримання повідомили Національне антикорупційне бюро та Спеціальна антикорупційна прокуратура.

Вища рада правосуддя надала згоду на тримання під вартою ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва. За рішення проголосували 14 членів Вищої ради правосуддя із 14. Напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до ради з відповідним клопотанням.

4 жовтня правоохоронці завершили досудове розслідування у справі колишнього Голови Верховного Суду Всеволода Князєва.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Генсек НАТО обговорив із конгресменами фіндопомогу Україні: які результати

У Пентагоні обговорюють надання Україні бомб GLSDB. Що відомо про терміни

You May Also Like: