Субота, 24 Лютого 2024

Станції метро «синьої лінії» не зачинялись для людей як укриття — начальник КП «Київський метрополітен»

Estimated read time 1 min read

Жодного дня станції метро «синьої лінії» не були зачинені для людей, які приходять сюди як в укриття, рятуючись від ворожих обстрілів.

Київ Media
Київський метрополітен. Фото: getty images

Про це заявив начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.

Політичні маніпуляції навколо закриття шести станцій метрополітену “синьої” лінії – це абсолютна цинічна диверсія. Жодного дня станції метро не були зачинені для людей, які приходять сюди як в укриття, рятуючись від ворожих обстрілів.

Начальник столичного метрополітену наголосив, що публічні заяви деяких політиків про “нібито закриття станцій” спричинили дезінформацію серед містян. Через це люди думали, що не можуть скористатися ними як укриттями й не йшли туди під час повітряних тривог, наражаючи себе на небезпеку.

Звертаюся до киян: отримуйте інформацію з офіційних ресурсів міської влади, а не з анонімних Telegram-каналів та інших сумнівних джерел. А політикам і представникам ЗМІ пропоную відмовитися від маніпуляцій на тему безпеки і відповідально ставитися до того, що вони говорять і пишуть. Адже мова йде про безпеку мешканців нашого міста.

Зазначимо, що в період війни “Київський метрополітен” виконує подвійну функцію:

  • перевезення пасажирів;
  • цілодобові укриття під час повітряних тривог.

Нагадаємо, що днями недалеко від станції метро «Деміївська» виявили просідання ґрунту. Своєю чергою, у КМДА заявили, що ситуація поблизу станції стабілізована і контрольована.

У зв’язку з необхідністю термінового проведення ремонту на перегінному тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська»  рух поїздів на цьому відрізку метро доведеться повністю зупинити до завершення робіт. Таке рішення прийняте Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Києві середній клас отримує 2-3 тисячі доларів — інвестиційний банкір

У начальника управління поліції виявлено необґрунтовані активи на майже 3,9 млн грн — НАЗК