Спікер Палати представників заявив, що новий проєкт бюджету для України «ще гірший, ніж очікувалось»

Estimated read time 1 min read

Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що не ставитиме на голосування представлений у Сенаті законопроєкт, в якому передбачена допомога для України та Ізраїлю.

Про це Джонсон написав у X (Twitter).

Республіканець Майк Джонсон розкритикував двопартійну угоду про безпеку кордонів на суму 118 мільярдів доларів, в якій передбачено також фінансування для України.

Через кілька годин після того, як верхня палата оприлюднила текст довгоочікуваної угоди, Джонсон заявив, що угода буде “мертвою після прибуття” в Палату представників.

Я бачив достатньо. Цей законопроєкт навіть гірший, ніж ми очікували, і не наблизить до припинення катастрофи на кордоні, яку створив президент. Як проголосив головний учасник переговорів від демократів: відповідно до цього законодавства “кордон ніколи не закривається”. Якщо цей законопроєкт дійде до Палати, він буде мертвим після прибуття”.

Законопроєкт про допомогу Україні

Нагадаємо, у четвер, 1 лютого, лідер більшості в Сенаті США демократ Чак Шумер заявив, що наступного тижня вони голосуватимуть за додатковий законопроєкт про національну безпеку, який включає двопартійну угоду щодо безпеки кордонів і допомогу Україні та Ізраїлю. Він має містити допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню, а також фінансування безпеки кордонів і додаткові гроші для реалізації нової політики, передбаченої законопроєктом.

Тим часом спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що наступного тижня Палата проголосує за окремий законопроєкт про надання допомоги Ізраїлю.

У неділю Сенат США представив двопартійний законопроєкт про безпеку кордонів на суму 118 мільярдів доларів, який також передбачає надання допомоги Україні та Ізраїлю.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора