Смертність на дорогах Києва за рік зросла на чверть. Найчастіша причина — перевищення швидкості (інфографіка)

Estimated read time 1 min read
Фото: Shawn Xu / Unsplash

Перевищення безпечної швидкості є причиною загибелі людей у понад 50% випадків дорожніх аварій. Про це свідчить статистика аварій на дорогах України за 2023 рік, опублікована Патрульною поліцією.

Перевищення встановленої швидкості — на четвертому місці серед причин смертності у ДТП. Таким чином, швидкість є причиною смертей в аваріях у понад 56% випадків.

Загалом на дорогах за рік загинуло 3053 людини, ще майже 30 тисяч було травмовано. У Києві загинуло 103 людини, в області — 221.

При цьому порівняно з 2022 роком кількість аварій із загиблими і травмованими в Києві зросла на чверть, а в Київській облісті — на 42,6%.

На 31% зросла смертність серед пішоходів у Києві.

Патрульна поліція також рахує, скільки людей загинуло і було травмовано в аваріях із вини пішоходів. Загиблих із вини пішоходів у Києві не було. Травмованих нарахували 63. Окремо є також статистика з аварій, скоєних «з вини дітей» (нуль загиблих у Києві, 13 постраждалих).

Рахують також загиблих і травмованих унаслідок ДТП, що сталися через незадовільний стан доріг і вулиць — таких практично немає. Хіба що в Київській області зафіксували трьох постраждалих.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора