Четвер, 29 Лютого 2024

Розсипане зерно на кордоні. Посольство України звернулося до польської поліції через дії протестувальників

Estimated read time 1 min read

Посольство України у Польщі звернулося до польської сторони через протестувальників на кордоні, які висипали частину зерна з українських вантажівок. Дипломати очікують на рішучу реакцію.

КИЇВ24
Черга вантажівок на заблокованому кордоні. Фото: Getty Images.

Про це заявив посол України у Польщі Василь Зварич.

Він повідомив, що українські вантажівки, які зупинили фермери і висипали з них частину зерна, опломбували після митних процедур. Вони мали їхати транзитом до Литви.

Посольство і Генеральне консульство України в Любліні невідкладно звернулося до польської поліції з вимогою відкрити справу за фактом цього ганебного злочину. Польська поліція відкрила провадження і розпочала необхідні процедури

Посол додав, що дипломати нині тримають зв’язок з водіями цих вантажівок.

Такі методи протестувальників не повинні толеруватися в європейській цивілізованій країні, не кажучи вже про моральну сторону цієї провокації. Тому ми вимагаємо знайти і притягнути винних до відповідальності. Польські органи влади мали б рішуче відреагувати в правовому полі на цей ганебний і образливий для українців і більшості поляків злочин і не дозволити подібних варварських дій в майбутньому

Раніше повідомляли, що польські фермери, які протестують біля пункту пропуску «Дорогуськ» на кордоні з Україною, розсипали на дорогу зерно з трьох українських вантажівок. Польська поліція почала розслідування.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Знаменита двоповерхова кав’ярня на колесах «LennyBus» вирушила на реставрацію. ФОТО

Густий туман огорнув столицю України: яку погоду варто очікувати киянам

You May Also Like: