Росіяни постійно змінюють плани наступу, щоб зайти в Авдіївку — воєнний кореспондент

Estimated read time 0 min read

За місяці боїв за Авдіївку ворог постійно змінює плани, аби досягти успіху на напрямку.

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів документаліст, воєнний кореспондент Богдан Пападін.

За ці місяці боїв за Авдіївку росіяни постійно змінюють свої плани. Спочатку це було оточення з флангів, потім вони намагалися зайти в авдіївський Коксохімічний завод, тобто зайти в міську забудову через Кам’янку.

Воєнний кореспондент фіксує просування ворога на сході міста.

Зараз, на жаль, ворог просунувся на сході завдяки каналізаційній трубі. Два кілометри вони пройшли та вийшли в приватний сектор Авдіївки. Там зараз точаться бої за три вулиці. Ворог буде намагатися зайти в місто. Зараз намагання атакувати біля Первомайського, це спроби зайти в південні околиці міста. Там багатоповерхівки, якщо ворог туди зайде, то подальше утримання міста не буде доцільним.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонці.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора