Субота, 24 Лютого 2024

Росіяни намагалися зламати електронні системи Збройних сил Литви. Чи вдалось їм

Estimated read time 1 min read

Російські гакери на початку лютого намагалися зайти в електронні системи литовської армії, але цю спробу помітили та зупинили.

КИЇВ24
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Про це пише LRT.

У матеріалі йдеться, що 3 лютого у мережі почали поширювати інформацію, нібито російські гакери групи Just Evil отримали доступ до систем армії США і системи ILIAS литовської армії.

У Збройних силах Литви підтвердили, що у цей день зафіксували підозрілий вхід в один з облікових записів дистанційної системи навчання.

Після того вимкнули три сервери, на яких розміщується система ILIAS.

“Національний центр кібербезпеки Литви у тісній співпраці з армією почав розслідування, інцидент на цей час вважають подією середнього рівня загрози”, – зазначили у Збройних силах.

Відомо, що витоку даних не сталося, але остаточні висновки можна буде зробити після завершення розслідування. Система ILIAS поки залишається від’єднаною від зовнішньої мережі, там проводяться оновлення.

Раніше також повідомляли, що Литва визнала понад 2 тисячі росіян та білорусів загрозою національній безпеці. Виявили їх через спеціальні анкети для громадян Росії та Білорусі, які звертаються по міграційні послуги.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Росія оголосила про вихід з Парламентської асамблеї ОБСЄ

ЗСУ зупинили просування ворога, але росіяни зберігатимуть темпи наступу. Військовий експерт розповів про ситуацію в Авдіївці