Субота, 24 Лютого 2024

Росія вербує найманців у Сирії для війни проти України — ГУР

Estimated read time 1 min read

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що росія набирає найманців у Сирії для участі у бойових діях проти України.

КИЇВ24
Сирійські найманці РФ. Фото: ГУР

Про це повідомили у ГУР.

Підготовка відбувається на сирійській території неподалік міста Алеппо та аеродрому “Kuweires”. Перша партія ― близько 1000 найманців ― проходить вишкіл з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові.

Після завершення вишколу сирійських найманців доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти ― на територію рф. Після прибуття на росію їм видають російські паспорти, а потім мобілізують до окупаційної армії.

На відео зафіксована частина сирійців з російськими паспортами, виготовленими за 5 днів, повідомляє ГУР.

Рекрутинг чоловічого населення у Сирії, де панує розруха і злидні, зокрема й через участь росії у війні на території арабської республіки, москва реалізує через туристичні фірми. Сирійцям спершу обіцяють роботу охоронців на нафтопереробних об’єктах в якутії, а потім заманюють на «більш високооплачувану роботу» до бурятії.

В місті Улан-Уде паспортизованих найманців чекає мобілізація до складу 5-ї окремої гвардійської танкової бригади зс рф (в/ч 46108) та подальша участь у бойових діях в Україні, переконані у ГУР.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Вставну щелепу Вінстона Черчилля продали на аукціоні. Зуби експрем’єра оцінили у 22,7 тисячі доларів

У Києві в Солом’янському районі обмежать рух транспорту