Неділя, 25 Лютого 2024

Росія обманом відправляє іноземців на війну проти України — ЗМІ

Estimated read time 1 min read

У Росії почали видавати громадянство людям, які приїхали з арабських і африканських держав. Чоловіків заманюють до Якутії на роботу, після чого відправляють на війну проти України.

КИЇВ24
Російські окупанти. Фото: Reuters

Про це пише російське видання «Новая газета».

Журналісти розповіли історії декількох біженців з Сирії, які прибули до РФ за навчальними чи туристичними візами. Таких людей заманюють на роботу до Якутії, аргументуючи тим, що там мало місцевих, а отже немає кому захищати корисні копалини.

Коли чоловіки потрапляють до регіону, то їх «продають у солдати». Видання зазначає, що вербуванням чоловіків займається Васим Аль Дімашки, який раніше набирав найманців до ПВК «Вагнер». За кожного завербованого він отримує по 337 доларів.

Видання також поінформувало про інші схеми вербування іноземців до армії РФ. Наприклад, росіяни користуються тим, що приїжджі не розуміють мови, тож обіцяють їм кращі умови, ніж є насправді.

З рекрутами зіграла злий жарт арабська: у Росії й лікар, і провізор називаються одним словом. А ці араби були саме провізорами, тобто аптекарями. Не зрозуміло, як вони могли б бути корисними як польові лікарі. Втім, прибувши до тренувального табору, вони й самі швидко передумали, — додається у матеріалі.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Київській області на річках очікуються небезпечні гідрологічні явища. ФОТО, ВІДЕО

«Треба пояснити людині, що її чекає на фронті»: командир батальйону «Свобода» про мобілізацію

You May Also Like: