Росія атакує Україну з бомбардувальника Ту-95МС. Що відомо про ракетну небезпеку

Estimated read time 1 min read

Українські військові зафіксували пуски ракет типу Х-101/555 з російських стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з напрямку Каспійського моря. В Україні в низці областей оголошена повітряна тривога.

Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.

Пуски ракет типу Х-101/555 з Ту-95МС з напрямку Каспійського моря.

Своєю чергою в ПС попередили про ракетну небезпеку, та закликали не ігнорувати повітряну тривогу в областях, де вона оголошена.

«Увага! Ракетна небезпека в південних та східних областях, через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!».

Згодом сигнали про повітряну тривогу прозвучали і в інших областях, а також у Києві.

“Увага! Повітряна тривога пов’язана із ракетною небезпекою, через загрозу пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС. Не ігноруйте тривогу! Перебувайте в укриттях до відбою”, – йдеться в оголошенні начальника Київського МВА Сергія Попка.

Ракетна небезпека: деталі

О 6:04 Повітряні сили зафіксували першу групу ракет в Сумській області, в напрямку Полтавщини. Згодом військові повідомили про загрозу застосування балістики по Харкову.

О 6:06 З’явилось повідомлення, що Повітряні сили фіксують рух ракети на Київ зі сходу.

О 6:15 Повітряні сили зафіксували першу групу ракет на Київщині, з курсом на південний захід.

О 6:15 Повітряні сили зафіксували першу групу ракет на Київщині, з курсом на південний захід.

О 6:25 було повідомлено про кілька груп ракет на півдні Київщини, курсом на Вінниччину. Згодом Повітряні сили ЗСУ зафіксували кілька ракет на Житомирщині у напрямку Києва.

Наслідки масованої атаки по Україні

Тим часом кореспонденти Суспільного повідомили про вибухи у Харкові та Миколаєві. Пізніше Олег Синєгубов, очільник ХОВА, зазначив, що армія РФ завдала щонайменше чотири удари по Харківщині. За словами Синєгубова, у Харкові зафіксовані влучання, є пошкодження нежитлової інфраструктури.

Чиновник уточнив, що попередньо є влучання у Слобідському районі міст.

Також  пролунали вибухи у Київській області. Очільник столиці Віталій Кличко заявив, що у регіоні активно працює Протиповітряна оборона.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора