Четвер, 29 Лютого 2024

Російські хакери посилили точкові кібератаки — експерт з кібербезпеки

Estimated read time 1 min read

Якщо раніше хакери здійснювали загальні DOS-атаки на невеликі сайти, то тепер ці атаки стали довшими та токовими.

Kyiv Media
Інформаційна атака. Ілюстративне фото з Фейсбуку.

Про це в етері КИЇВ24 розповів експерт з кібербезпеки Дмитро Снопченко.

Окупанти проводять довгу підготовку одночасно до кількох кібератак на наші сервіси. Посилення спостерігається у ключі точкової атаки. Якщо раніше це були загальні DOS-атаки на невеликі сайти, то тепер ці атаки більш довгі. До них йде більш довга підготовка. Результат для противника кращий, для нас – гірший.

Експерт з кібербезпеки провів аналогію з ракетними обстрілами – противник накопичує ресурс, а потім наносить масштабний залп.

Це можна провести аналогію з ракетними обстрілами, коли противник накопичує кількість ракет і дає великий залп потім. Те ж саме відбувається у кіберпросторі. Кілька кібератак готуються одночасно, і потім вони вибухають у нашому інфопросторі.

Нагадаємо, що вчора на один із дата-центрів національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” хакери здійснили масштабну кібератаку. Внаслідок атаки вебсайти та кол-центр не працювали.

Окрім того, були збої в роботі сайтів “Укрпошти”, “Укртрансбезпеки” та системи “Шлях”. Ймовірно, ці об’єкти перебували під хакерською атакою. Фахівці намагалися оперативно визначити проблему.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

«Гуманний спосіб»: у США вперше стратили людину за допомогою чистого азоту

Путін натякнув, що готовий до переговорів щодо війни з Україною — Bloomberg

You May Also Like: