Субота, 24 Лютого 2024

РФ не зможе озброїти нові резерви армії: ISW назвали проблеми російської «оборонки»

Estimated read time 1 min read

Російська оборонна промисловість, ймовірно, не зможе повністю забезпечити технікою та озброєнням нові резерви, попри здатність армії РФ підтримувати нинішній темп операцій та зусилля щодо розширення російської «оборонки».

КИЇВ24
Завод з виробництва зброї. Фото: Getty Images

Про це йдеться у звіті ISW.

Аналітики ISW зазначають, що російське командування схильна помилково розглядати резервну складову як «бездонну діжку». Повідомляється, що російська промисловість здатна виробляти близько 250-300 «нових та ґрунтовно модернізованих» танків щорічно.

Крім того, заводи росіян можуть ремонтувати та ставити на хід не більше 250-300 танків після тривалого зберігання, або після пошкоджень у боях. Зазначається, що навіть з урахуванням вищих оцінок російська «оборонка» навряд чи зможе забезпечити технікою масштабнішу мобілізацію живої сили, і, ймовірно, їй доведеться різко нарощувати свої потужності для підтримки більших наступальних операцій, на що знадобиться значний час.

При цьому експерти ISW продовжують вважати, що Росія матиме змогу розширити свою технічну базу і накопичити ресурси, якщо вона збереже ініціативу на всьому театрі військових дій протягом 2024 року, хоча навряд чи такою мірою, щоб забезпечити великі маси мобілізованих резервістів, або призовників.

Нагадаємо, нещодавно Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за даними розвідки є сигнали того, що «оборонка» росіян уповільнюється. «Будемо їхньому уповільненню ще допомагати», — сказав гарант.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Окупанти навчатимуть українських дітей на ТОТ збирати БпЛА

Не підтвердив і не спростував: Зеленський відреагував на чутки про відставку Залужного

You May Also Like: